Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

IV Memoriał Bogdana Szymańskiego w tenisie ziemnym

IV Memoriał Bogdana Szymańskiego w tenisie ziemnym
Plakat

Przed nami kolejna, już czwarta edycja Memoriału Bogdana Szymańskiego w tenisie ziemnym. Przyjaciele Bogdana i miłośnicy białego sportu spotkają się na kortach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w niedzielę, 19 czerwca.

Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00. Odbędą się dwa turnieje – singlowy masters dla ośmiu zawodników z najwyższym rankingiem oraz deblowy, w którym udział może wziąć każdy, a ciekawostką jest fakt, że pary do gry zostaną wyłonione w drodze losowania. W trakcie trwania imprezy tenisowa delegacja odwiedzi grób Bogdana Szymańskiego, a po zakończeniu sportowej rywalizacji odbędzie się spotkanie przy grillu.

Bogdan Szymański był prawdziwą ikoną świdnickiego tenisa ziemnego. Jako zawodnik grał na poziomie I i II ligi, później jako amator przyczynił się do popularyzacji tej dyscypliny w Świdnicy. Przez kilka lat piastował funkcję zastępcy dyrektora Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– Rozruszał życie na kortach. To on był pomysłodawcą rozgrywek rankingu tenisowego, który nieprzerwanie funkcjonuje od ponad piętnastu lat, organizatorem meczów międzymiastowych i międzynarodowych reprezentacji Świdnicy. Poza tym przez długie lata był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem – wspomina „Szymka" Stanisław Seweryn z Tenis Fan Klub-u, który wspólnie ze ŚOSiR-em, Fundacją Wspierania Sportu Łączy Nas Football, firmą JAKO i Bankiem Zachodnim WBK organizują czwartą edycję memoriału.

Memoriał Bogdana Szymańskiego Świdnica tenis ziemny

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.