Victoria blisko mistrzostwa

Victoria blisko mistrzostwa

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych są blisko mistrzostwa Krispol I ligi.

W miniony weekend w Wałbrzychu rozegrano dwa pierwsze mecze finałowe pomiędzy Victorią Wałbrzych, a Stalą Nysa. W sobotę wałbrzyszanie prowadzili w setach już 2:0. Kiedy wydawało się, że zakończą mecz w trzech partiach, goście odrobili straty, wygrywając 15:25 i na przewagi 25:27. Na szczęście zawodników Victorii nie sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 2:3. W tie-breaku gospodarze zwyciężyli 15:12.

9 maja (sobota), godz. 14:45 - Wałbrzych
Victoria PWSZ Wałbrzych - Stal AZS PWSZ Nysa 3:2 (25:20, 27:25, 15:25, 25:27, 15:12)
Victoria: Fijałek, Karpiewski, Kaczmarek, Zieliński, Krulicki, Olczyk, Mihułka (libero) oraz Kamiński, Filipiak i Piórkowski
Stal: Szczurek, Piotrowski, Nożewski, Kalembka, Długosz, Bułkowski, Biniek (libero) oraz Dzikowicz i Makowski

W niedzielę, podobnie jak w sobotę, dwa pierwsze sety padły łupem wałbrzyszan. W trzeciej odsłonie górą była Stal, która rozbiła wałbrzyszan 17:25. Nie było jednak powtórki ze spotkania numer jeden i nie doszło do tie-breaku. W czwartej partii gospodarze wygrali na przewagi 26:24 i w całym meczu 3:1. Victoria jest na dobrej drodze, aby sięgnąć po mistrzostwo. W rywalizacji do trzech zwycięstw, prowadzi już 2:0. Trzeci pojedynek i być może ostatni pomiędzy Victorią i Stalą odbędzie sie w poniedziałek 18-go maja o godzinie 18:00 w Nysie.

10 maja (niedziela), godz. 13:00 - Wałbrzych
Victoria PWSZ Wałbrzych - Stal AZS PWSZ Nysa 3:1 (25:22, 25:21, 17:25, 26:24)
Victoria: Fijałek, Karpiewski, Kaczmarek, Zieliński, Krulicki, Olczyk, Mihułka (libero) oraz Kamiński i Filipiak
Stal: Szczurek, Piotrowski, Nożewski, Kalembka, Długosz, Bułkowski, Dzikowicz (libero) oraz Biniek, Biernat i Makowski

krispol 1 liga victoria wałbrzych stal nysa

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.