Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zagłębie Lubin zaprezentowało nową koszulkę

Zagłębie Lubin zaprezentowało nową koszulkę
Fot. zaglebie.com

Miedziowi zaprezentowali nową koszulkę meczową na mecze domowe w sezonie 2016/2017.

To zawsze temat, który elektryzuje i ciekawi. Czy będzie nowa? Jeśli tak, to jaka? Dywagacje rozpoczynają się tuż po zakończeniu sezonu, a rozmowy na jej temat trwają jeszcze długo po ostatnim gwizdku sędziego. Mowa o koszulce meczowej.

Zagłębie Lubin rozpoczyna nowy sezon i obchody 70-lecia klubu. Tak będą się prezentowali Miedziowi w sezonie 2016/2017!

Również kibice będą mogli z dumą nosić nową, unikatową koszulkę meczową. Firma Nike wycofała ją z polskiego katalogu, tym samym ten model dostępny będzie jedynie dla Zagłębia. Do sprzedaży trafią już w najbliższą sobotę w sklepie stacjonarnym w Cuprum Arena.

Cena trykotu męskiego: 165 zł, a dziecięcego 145.

Zagłębie Lubin Ekstraklasa prezentacja koszulki

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.