Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Water Jam Jawornik 6

Water Jam Jawornik 6
Water Jam 6 odbędzie się w najbliższy weekend na terenie OW Jawornik.

Zapraszamy na szóstą już edycję Water Jam’u, który odbędzie się w dniach 2-3 lipca 2016 roku, na terenie ośrodka wypoczynkowego „Jawornik” w Jaworze.

Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik” to wydarzenie służące popularyzacji sportów wodnych wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego, w szczególności dzieci i młodzieży.

Osoby w każdym wieku mają możliwość bezpłatnego nauczenia się i doskonalenia takich dyscyplin jak: narciarstwo wodne, wakeboarding, żeglarstwo, motorowodniactwo, windsurfing, kneeboarding, kajakarstwo i skimboarding. Wszystko to w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i ratowniczej.

Bądź na bieżąco! Sprawdzaj informacje na stronie wydarzenia na facebooku.

Organizatorem Dolnośląskiego Festiwalu Sportów Wodnych „Water Jam Jawornik 6” jest Klub Sportów Wodnych „Farwater” z Jawora.

Zadanie wspierane jest przez Urząd Miasta Jawor, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Starostwo Powiatowe w Jaworze.

Water Jam Jawornik Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych Water Jam 6 OW Jawornik sporty wodne narciarstwo wodne wakeboarding żeglarstwo motorowodniactwo windsurfing kneeboarding kajakarstwo skimboarding

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.