Wodna zabawa w Jaworze trwa

Wodna zabawa w Jaworze trwa
Fot. Paweł Sasiela

W malowniczo położonym Ośrodku Wypoczynkowym Jawornik w Jaworze trwa Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych.

Water Jam Jawornik 6 jest okazją dla osób w każdym wieku, by spróbować sił w sportach wodnych.

- Zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych na Jawornik. Dzisiaj i jutro odbywa się już szósta edycja Water Jam'u. Skorzystać można z jazdy na motorówce, obiektach pneumatycznych, nartach wodnych, wakeboardzie, kneeboardzie oraz innych atrakcji, jak choćby kajaków. Spędzamy czas nad wodą pod opieką doświadczonej kadry instruktorów i ratowników - zachęca Piotr Benicewicz z Klubu Sportów Wodnych „Farwater”. 

Głównym celem imprezy jest popularyzacja sportów wodnych wśród mieszkańców Dolnego Śląska. Tak jak w latach poprzednich wszystkie atrakcje są darmowe. Impreza trwa w dniach 2-3 lipca.

Zobacz więcej:

(Foto) Pierwszy dzień Water Jam Jawornik 6

 

Water Jam Jawornik Dolnośląski Festiwal Sportów Wodnych Water Jam 6 OW Jawornik sporty wodne narciarstwo wodne wakeboarding żeglarstwo motorowodniactwo windsurfing kneeboarding kajakarstwo skimboarding

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.