eLE: Strømsgodset lub SønderjyskE potencjalnymi rywalami Zagłębia

eLE: Strømsgodset lub  SønderjyskE potencjalnymi rywalami Zagłębia
Fot. zaglebie.com

Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Zagłębie jeśli pokona Partizan Belgrad zmierzy się ze zwycięzcą pary Strømsgodset/SønderjyskE.

Zwycięzca meczu Stromsgodset (Norwegia) / SonderjyskE (Dania) będzie potencjalnym rywalem Zagłębia Lubin w 3. rundzie kwalifikacji Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu Duńczycy wygrali na wyjeździe 2:1. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 21 lipca (czwartek) o godz. 19:00.

Zawodnikami Strømsgodset są Łukasz Jarosiński oraz były piłkarz Lecha Poznań Muhamed Keïta.

Ewentualne pierwsze spotkanie Zagłębie rozegra na własnym boisku.

Mecze 3. rundy kwalifikacji Ligi Europy rozegrane zostaną 28 lipca i 4 sierpnia.

Zagłębie Lubin Liga Europy Stromsgodset SonderjyskE

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.