Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legnica: Zagraj w tenisa na Rynku

Legnica: Zagraj w tenisa na Rynku
Plakat Fot. UM Legnica

W sobotę (23 lipca) na legnickim Rynku, na specjalnie przygotowanych kortach, doświadczeni trenerzy i instruktorzy będą uczyć dzieci grać w tenisa.

Ta wspólna akcja Polskiego Związku Tenisowego i Banku BGŻ BNP Paribas propaguje tenis wśród dzieci w wieku 6-12 lat. W czasie akcji na legnickim Rynku powstaną specjalnie przygotowane korty, na których doświadczeni trenerzy i animatorzy będą uczyć dzieci grać w tenisa. Lekcje są bezpłatne, nie trzeba mieć żadnego sprzętu ani specjalnego ubioru. Liczy się dobra zabawa i tenisowa pasja.

Legnica rynek w Legnicy turniej tenisowy tenis Polski Związek Tenisa Bank BGŻ BNP Paribas lekcje tenisa

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.