Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Udany start w Mirocinie

Udany start w Mirocinie
Fot. KS Polkowice

Za nami VII Runda Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Mirocinie.

Najlepiej z ekipy KS Metraco Polkowice spisali się: zwycięzca klasy MX2 Junior Emil Przystupa oraz Sebastian Kałużny, który pierwsze miejsce w klasie MX Masters przegrał tylko o pół sekundy. Na trzecim stopniu podium w swoich klasach stanęli: Damian Azmin i Fabian Fedyczkowski.

Tym razem motocykliści rywalizowali na torze w Mirocinie koło Kożuchowa. Polkowiczanie po raz kolejny stanęli na wysokości zadania zajmując w klasyfikacji klubowej drugie miejsce. 25 września ekipa naszych motocrossowców pojedzie na przedostatnie tegoroczne zawody do Chojnej, gdzie walczyć będzie o utrzymanie drugiej lokaty w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej.

 

Miejsca punktowe KS Metraco Polkowice

 

Klasa MX 2

13. Łukasz Żerelik

15. Igor Żerelik

 

Klasa MX 1C

8. Patryk Kowalczyk

10. Łukasz Urbańczyk

17. Wojciech Wyrzykowski

21. Mariusz Owczarek

27. Daniel Bortniak

 

Klasa MX 85

3. Fabian Fedyczkowski

5. Filip Rosiński

8. Mikołaj Kupaj

 

Klasa MX 2 Junior

1. Emil Przystupa

3. Damian Azmin

9. Przemysław Herejczak

13. Kacper Kwas

15. Adrian Żyta

20. Konrad Biernacki

 

Klasa MX Kobiet

6. Katarzyna Bortniak

7. Monika Fryc

 

Klasa MX Masters

2. Sebastian Kałużny

5. Tomasz Kupaj

KS Polkowice VII Runda Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Mirocin Emil Przystupa Sebastian Kałużny Damian Azmin Fabian Fedyczkowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.