Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Muszyński trzeci na świecie

Muszyński trzeci na świecie
Fot. KS Metraco Armia Polkowice

Kacper Muszyński z KS Metraco Armia Polkowice został brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w kickboxingu. Muszyński podczas imprezy w stolicy Irlandii – Dublinie okazał się jednym z najlepszych zawodników w kategorii 71 kg.

Na Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów do Dublina pojechała trójka zawodników KS Metraco Armia Polkowice: Patryk Kłak, Damian Wawrzyniak oraz Kacper Muszyński. Wszyscy zaprezentowali się na wysokim poziomie.

Najlepiej z naszej ekipy spisał się Kacper Muszyński, który w kategorii 71 kg stanął na trzecim stopniu podium. W walce o brąz wojownik Armii pokonał Słowaka Martina Oravkina. To już drugi tegoroczny sukces fightera z Polkowic. W czerwcu Kacper Muszyński wywalczył złoty medal w Pucharze Europy.

Z dobrej strony pokazali się również pozostali zawodnicy. Patryk Kłak w drodze do półfinału przegrał z Rosjaninem, zwycięzcą tej kategorii wagowej, natomiast Damian Wawrzyniak w walce o brąz uległ fighterowi z Włoch.

KS Metraco Armia Polkowice Kacper Muszyński Patryk Kłak Damian Wawrzyniak Mistrzostwa Świata Juniorów w kickboxingu

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.