Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

TPH Polkowice dalej od Ekstraklasy futsalu

TPH Polkowice dalej od Ekstraklasy futsalu
KS Gniezno wykonał pierwszy krok w stronę awansu do ekstraklasy. Fot. fb / KS Gniezno

TPH Polkowice przegrało we własnej hali w pierwszym meczu barażowym o awans do Ekstraklasy z wicemistrzem grupy północnej I ligi KS Gniezno 3:4.

Goście trzykrotnie obejmowali prowadzenie, ale polkowiczanie za każdym razem wyrównywali w odstępie kilku minut. Jednak na czwarte trafienie Pawła Kaźmierczaka nie zdołali odpowiedzieć. Nie pomogło również to, że strzelec gola numer cztery dla KS-u w końcówce obejrzał czerwoną kartkę i gospodarze grali ostatnie kilkadziesiąt sekund w przewadze.

Sytuacja TPH przed rewanżowym pojedynkiem nie jest łatwa, ale ta strata na pewno jest do odrobienia. Drugi mecz zostanie rozegrany 16-go maja w Gnieźnie o godzinie 19:00. Zwycięzca przejdzie do następnej rundy barażów, gdzie spotka się z przedostatnią ekipą Ekstraklasy Gwiazdą Ruda Śląska.

10 maja (niedziela), godz. 19:00 - Polkowice
TPH Polkowice - KS Gniezno 3:4
Bramki: Adrian Niedźwiecki 17', Mateusz Kochman 24', Daniel Walasek 33' - Adam Heliasz 6', Marcin Greser 18', Jacek Sander 30', Paweł Kaźmierczak 35'

ekstraklasa futsal tph polkowice ks gniezno

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.