Olimpia wycofana z ligi

Olimpia wycofana z ligi
W tył zwrot, pakujemy sprzęt i schodzimy do szatni. Nie z własnej woli Olimpijki kończą występy w Lidze Juniorek. Fot. jawor24h.pl

Spełnił się czarny scenariusz.

Mecz z Impelem był ostatnim występem siatkarek Olimpii Jawor w Lidze Juniorek. Po trzech spotkaniach zarząd klubu w dniu 20.11.2016 roku zawiadomił WGiD DZPS o wycofaniu ze względów ekonomicznych zespołu juniorek z rozgrywek.

Olimpia Jawor WGiD DZPS Liga Juniorek wycofanie Olimpii

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.