Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Impel z BKS-em w Pucharze Polski

Impel z BKS-em w Pucharze Polski
Fot. Impel Wrocław

Rozlosowano drabinkę Pucharu Polski w siatkówce kobiet. Impel Wrocław w 1/8 finału trafił na BKS Bielsko-Biała. To oznacza, że wrocławianki wystąpią w roli gospodyń.

Spotkanie rozegrane zostanie 18 stycznia. W przypadku zwycięstwa, w kolejnej rundzie podopieczne trenera Marka Solarewicza zmierzą się ze zwyciężczyniami pojedynku pomiędzy zespołami Tauronu MKS-u Dąbrowa Górnicza a Pałacu Bydgoszcz. Ćwierćfinały rozegrane zostaną 1 lutego. Natomiast Final Four zaplanowano na 4-5 lutego w Zielonej Górze.

Na mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski, których gospodarzem będzie Impel Wrocław, obowiązują całosezonowe karnety. Ceny biletów, a także forma dystrybucji nie ulega zmian, w stosunku do Orlen Ligi - informuje klub.

Impel Wrocław BKS Profi Credit Bielsko-Biała Puchar Polski sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.