Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wrocław: VIII Studencki Festiwal Pianistyczny (FILM)

Wrocław: VIII Studencki Festiwal Pianistyczny (FILM)
Plakat

W dniach 17-22 stycznia 2017 roku, w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, odbywać się będzie VIII Studencki Festiwal Pianistyczny.

Najbliższa edycja będzie poświęcona twórczości Ludwiga van Beethovena. W ramach Festiwalu, każdego dnia, o godz. 19.00, zapraszamy na koncerty z udziałem studentów Uczelni.

VIII Studencki Festiwal Pianistyczny Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego Wrocław koncert

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.