Piłkarska Ekstraklasa bierze szczypiorniaka

Piłkarska Ekstraklasa bierze szczypiorniaka
Fot. Ekstraklasa

Ekstraklasa Live Park wygrała konkurs na produkcję PGNiG Superligi. W sezonie pokaże 184 mecze rundy zasadniczej i play-off najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce ręcznej.

Mecze piłki ręcznej zostaną wyprodukowane na zlecenie platformy nc+, która była organizatorem konkursu. Współpraca potrwa trzy sezony - 2016/2017, 2017/2018 i 2018/2019. Podczas rundy zasadniczej spotkania produkowane będą przy użyciu 7, natomiast w trakcie fazy play-off 8 kamer.

Ekstraklasa Live Park to spółka córka będąca zapleczem technologicznym Ekstraklasy S.A., spółki zarządzającej rozgrywkami najwyższej ligi zawodowej piłki nożnej w Polsce. Głównym zadaniem ELP jest produkcja sygnału telewizyjnego wszystkich meczów Ekstraklasy. Wysokiej jakości przekaz produkowany przez Ekstraklasa Live Park trafia do ponad 50 krajów na całym świecie, w tym takich nadawców jak nc+ oraz Eurosport.

Najbliższe spotkanie PGNiG Superligi produkowane przez Ekstraklasa Live Park odbędzie się 1 lutego 2017 roku.

PGNiG Superliga Ekstraklasa Live Park transmisja telewizyjna produkcja spotkań Ekstraklasa S.A.

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.