Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Plany Betard Sparty Wrocław na marzec

Plany Betard Sparty Wrocław na marzec

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław po kilku tygodniach intensywnych przygotowań kondycyjnych do sezonu 2017 w PGE Ekstralidze rozpoczynają zajęcia na torze.

Pierwsze wspólne treningi odbędzie się 15 i 16 marca w Ostrowie Wlkp. Pierwszy sparing został zaplanowany na 19 marca w Gnieźnie.

 

Marcowy harmonogram Betard Sparty:

15.03. – trening (Ostrów Wlkp.)

16.03. – trening (Ostrów Wlkp.)

18.03. – trening (Gniezno)

19.03. – sparing (Gniezno)

22.03. – sparing (Ostrów Wlkp.)

25.03. – Speedway Best Pairs (Toruń)

26.03. – sparing (Łódź)

30.03. – eliminacje Złotego Kasku

Betard Sparta Wrocław harmonogram ekstraliga okres przygotowawczy

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.