Karkonosze zaprezentują się w Nowym Rynku

Karkonosze zaprezentują się w Nowym Rynku
Fot. materiały prasowe

Już w sobotę MKS Karkonosze Jelenia Góra zaprezentuje swoje drużyny przed rundą wiosenną. Spotkanie piłkarzy z kibicami odbędzie się w Nowym Rynku.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Swoją obecność zapowiedział m.in. prezydent Jeleniej Góry. Początek o godzinie 15.00. Wstęp wolny.

11 marca w Nowym Rynku pojawi się w sumie 250 zawodników w 7 kategoriach wiekowych - żaki-przedszkolaki, orliki, młodzik (dwie drużyny), trampkarze, juniorzy młodsi, juniorzy starsi, a głównym punktem wydarzenia będzie prezentacja drużyny seniorów MKS Karkonosze Jelenia Góra.

Patronem honorowym wydarzenia jest prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła, który z tej okazji pojawi się w Nowym Rynku. Będą również przedstawiciele oświaty, a także Wojciech Jastrzębski - prezes Wodnika, Dariusz Stolarczyk – prezes Term Cieplickich czy Jerzy Wolski - prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

W sobotę w Nowym Rynku fani piłki nożnej nie tylko poznają nazwiska piłkarzy poszczególnych drużyn, ale również zobaczą materiał multimedialny o ich sukcesach, a także spotkają się ze swoimi ulubionymi zawodnikami. Rodzice, którzy są najbardziej zaangażowani w życie klubu, zostaną wyróżnieni symbolicznymi prezentami. Jakie są cele drużyny seniorów na nadchodzący sezon?

- W zeszłym sezonie spadliśmy z reformowanej wtedy 3. ligi. Wówczas powiedzieliśmy sobie, że nasza młodzież, której szeregi sukcesywnie rosną, musi szybciej dojrzeć i wziąć na swoje barki większy ciężar odpowiedzialności za wyniki pierwszego zespołu. W obecnym sezonie nasi młodzieżowcy ogrywają się na poziomie 4. ligi, aby w najbliższym czasie, w drużynie wzmocnionej kilkoma „rutyniarzami”, skutecznie walczyć o awans. Wierzymy w nich, wierzymy, że to im się uda – mówi Konrad Ambroży, wiceprezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Karkonosze Jelenia Góra.

Zbiórka pieniędzy dla 5-letniego Kaspiana

Wydarzeniu towarzyszyć będzie szczytny cel. Podczas prezentacji wylicytowana zostanie koszulka Reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację pięcioletniego Kaspiana z Piechowic, który choruje na autyzm. Klub regularnie wspiera chłopca – wcześniej udało się wylicytować voucher na pobyt w hotelu na kwotę 1100 zł.

- Prezentacja drużyn MKS Karkonosze Jelenia Góra to szansa, by lepiej poznać naszych piłkarzy. Jestem przekonana, że kibice pojawią się licznie w naszej galerii handlowej. Takich fanów może pozazdrościć każdy klub w Polscemówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Nowy Rynek regularnie angażuje się w życie regionu i promuje jego ofertę. Tylko w ostatnim czasie galeria handlowa była współorganizatorem największej imprezy sylwestrowej w Jeleniej Górze. Zabawa na Placu Ratuszowym przyciągnęła kilka tysiące osób. Nowy Rynek był również oficjalnym partnerem jeleniogórskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Prezentacja drużyn MKS Karkonosze Jelenia Góra

11 marca 2017 r., godz. 15.00-17.00

Nowy Rynek – strefa eventowa obok sklepu Reserved

Wstęp wolny – zapraszamy!

Jelenia Góra Nowy Rynek Karkonosze Jelenia Góra prezentacja drużyny prezentacja Karkonoszy czwarta liga runda wiosenna sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.