XI Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej

XI Grand Prix MTB Solidarności w Jaworzynie Śląskiej
Fot. sokibp.pl

Tegoroczne, już 11 w swojej historii Grand Prix MTB Solidarności, czyli wyścig kolarstwa górskiego, odbędzie się 27 czerwca 2015 roku, a jego trasa poprowadzi ponownie po drogach i bezdrożach jaworzyńskiej żwirowni.

W tym roku zawodnicy posiadający licencję będą rywalizować o punkty w challenge’u Polskiego Związku Kolarskiego i Dolnośląskiego Związku Kolarskiego. Organizatorzy zapraszają także zawodników niezrzeszonych, dzieci i młodzieży.

Start wyścigu planowany jest na godzinę 10:00, natomiast zapisy przyjmowane będą od 8:00. Biuro wyścigu mieścić się będzie przy ul. Towarowej.

Chętnych do udziału w wyścigu zachęcają do zapoznania się z obowiązującymi Regulaminem:

Regulamin XI Grand Prix MTB „Solidarności”

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.