Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w Legnicy

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w Legnicy
Fot. Materiał prasowy

Ponad 200 zawodniczek i zawodników walczyło o Mistrzostwo Polski Seniorów i Juniorów Kickboxingu w formule K-1 Rules, które odbyły się w sobotę i niedzielę (11-12 marca) w hali przy ul. Lotniczej.

Ozdobą niedzielnej gali była walka o tytuł zawodowego mistrza Polski w wersji low kick. W tym stojącym na wysokim poziomie pojedynku Wojciech Wierzbicki, Kick Fighter Zgorzelec pokonał Łukasza Kaczmarczyka z Gym Fight Wrocław. Legniczanie Wojciech Wójcik i Izabela Dziopa zdobyli brązowe medale.

Legnica po raz kolejny zorganizowała zawody sportowe rangi mistrzowskiej na najwyższym poziomie.

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.