Panthers Wrocław o krok od SuperFinału

Panthers Wrocław o krok od SuperFinału
Wrocławianie są już o krok od SuperFinału.

Aby wystąpić w wymarzonym meczu wrocławskie Pantery muszą pokonać Warsaw Eagles. Wówczas 11 lipca na Stadionie Wrocław zagrają o najwyższy laur w Toplidze.

Początek spotkania już dzisiaj o godz. 12:30 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska nikt nie wyobraża sobie, aby zwycięzców fazy regularnej Topligi miało zabraknąć w X SuperFinale. Tym bardziej, że "Pantery" nie zaznały w bieżącym sezonie ani jednej porażki. Wrocławianie mają za sobą rekordowy sezon, którego zwieńczeniem ma być końcowy sukces przed własną publicznością. O to nie będzie jednak łatwo, choć faworytem sobotniego pojedynku z pewnością będą gospodarze.

Topliga SuperFinał Panthers Wrocław Warsaw Eagles PLFA X SuperFinał

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.