CCC Tour - Grody Piastowskie: Filippo Fortin wygrywa w Jaworze

CCC Tour - Grody Piastowskie: Filippo Fortin wygrywa w Jaworze
Fot. jawor24h.pl

Filippo Fortin z grupy Tirol Cycling Team wygrał pierwszy etap 52. wyścigu kolarskiego CCC Tour-Grody Piastowskie.

Przejazd kolarskiej elity CCC Tour - Grody Piastowskie przez Jawor wywarł niemałe wrażenie na jaworzanach. W centrum miasta usytuowano metę pierwszego etapu wyścigu.

Jako pierwszy do mety dojechał Filippo Fortin. Tuż za nim wjechali Grzegorz Stępniak (WIBATECH 7R FUJI) i Alan Banaszek (CCC SPRANDI POLKOWICE), który w czwartek był najlepszy w prologu rozegranym na ulicach Legnicy.

Pierwszy etap ze Złotoryi do Jawora liczył 166 km. Dziś kolarze będą mieli do przejechania 128 km (z Dzierżoniowa do Srebrnej Góry). Wyścig zakończy się w niedzielę w Polkowicach.

Wyniki pierwszego etapu dostępne są TUTAJ.

Zdjęcia z wyścigu dostępne są na stronie jawor24h.pl

CCC Tour Grody Piastowskie Jawor wyścig kolarski Filippo Fortin

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.