Jaworska Pajda Chleba

Jaworska Pajda Chleba
Fot. jawor24h.pl

Ponad 100 kolarzy – amatorów wzięło udział w pierwszej edycji wyścigu „Jaworska Pajda Chleba”, który odbył się na trasie wyścigu CCC TOUR - Grody Piastowskie 2017.

Punktualnie o godz. 11 z jaworskiego Rynku wystartowali zawodnicy Jaworskiej Pajdy Chleba. Mieli oni do pokonania 29-kilometrową trasę przez Męcinkę, Bogaczów, Pomocne, Myślinów i Myślibórz.

Wyścig wygrał Tomasz Kowalski ze Świdnicy, który pokonał trasę w 45 minut i 53 sekundy. Tuż za nim był Dawid Zieliński z Ajan Iron Team Jawor. Dawidowi na trasie towarzyszyła cała jego drużyna, w tym Michał Nawracaj, który zajął 5 miejsce w kat. M2.

- Organizacja imprezy na najwyższym poziomie. Na zjazdach było bardzo niebezpiecznie oraz na końcówce wyścigu, ale udało mi się szczęśliwie dojechać do mety. Najtrudniejszy moment, jak dla mnie był na podjeździe w Bogaczowie. Jednak udało mi się utrzymać główną grupę, więc jestem zadowolony – mówił Michał Nawracaj.

W wyścigu również wziął udział jaworzanin Robert Gierczyk. Był to jego pierwszy start w tego typu imprezie.

– Od niedawna jeżdżę na rowerze szosowym, dlatego bardzo się cieszę, że udało mi się dojechać do mety. Bardzo fajna impreza i mam nadzieję, że będę mógł w niej jeszcze nie raz wystartować – mówił R. Gierczyk.

Klasyfikacja wyścigu Jaworska Pajda Chleba dostępna TUTAJ.

Zdjęcia dostępne są na stronie jawor24h.pl

Jaworska Pajda Chleba wyścig kolarski Jawor

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.