Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kamila Gasiuk-Pihowicz odwiedzi Legnicę

Kamila Gasiuk-Pihowicz odwiedzi Legnicę
Fot. materiały prasowe

Na zaproszenie poseł Elżbiety Stępień 15 maja w Legnicy gościła będzie wiceprzewodnicząca klubu poselskiego .Nowoczesna Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Spotkanie otwarte „Państwo jest dobrem wspólnym” z mieszkańcami Legnicy rozpocznie się o godz, 17:00 w sali konferencyjnej (3A, parter) Starostwa Powiatowego przy pl. Słowiańskim 1. Na spotkanie zaproszeni zostali także samorządowcy powiatu legnickiego. 

Legnica Nowoczesna Elżbieta Stępień Kamila Gasiuk-Pihowicz spotkanie otwarte

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.