Moc atrakcji dla najmłodszych z okazji DNIA DZIECKA przed niedzielnym meczem!

Moc atrakcji dla najmłodszych z okazji DNIA DZIECKA przed niedzielnym meczem!
Fot. WTS Sparta Wrocław

Już wkrótce świętować będziemy Dzień Dziecka. Z tej okazji, niedzielny mecz Betard Sparty Wrocław z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa będzie miał specjalną oprawę.

Na najmłodszych kibiców na Nowym Olimpijskim, których klub zaprasza już od godz. 13, czekać będzie cała masa atrakcji i wyjątkowych niespodzianek. Na pergoli Stadionu Olimpijskiego będą czekać na nich i ich rodziców wyjątkowe atrakcje. Wśród nich m.in. robot – saper, wojskowy Hummer, policyjny radiowóz czy wóz strażacki. Każdy mały fan motoryzacji będzie z pewnością usatysfakcjonowany.

Dzieci będą mogły poszaleć do woli na trampolinach, dmuchańcach i zjeżdżalniach. Przed samym meczem będzie natomiast okazja do wymalowania twarzy w klubowe barwy i zrobienia sobie niepowtarzalnej „spartańskiej” fryzury z żółto-czerwonymi warkoczykami. Ponadto, podczas Dnia Dziecka z Betard Spartą Wrocław będzie działało specjalne stanowisko do oznakowania rowerów. Młodzi kibice będą mogli również zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria kibica.

Tuż po zakończeniu rywalizacji na torze, na pergoli, obok bramy maratońskiej odbędzie się natomiast spotkanie z zawodnikami, na którym będzie można zdobyć autograf żużlowców Betard Sparty Wrocław na kartach programu zawodów oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie z żużlowcami.

Na Dzień Dziecka z Betard Spartą Wrocław zapraszają Sponsorzy tego wydarzenia: Betard, Arad,  Partner, Smartex, 123drukuj.pl, Dragon, Opal, Toi-Toi, Savi System, ASC-Pro, Wicar Taxi, Płomyk, Entrack-Pol, S&A Sernice, Tox Pressotechnik, Inż.-Geo, Krajewski Konstrukcje oraz WTS Sparta Wrocław i MCS.

Betard Sparta Wrocław ekstraliga Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa dzień dziecka runda zasadnicza sezon 2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.