Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Na remis ze Skrą

Na remis ze Skrą
Fot. KS Polkowice

W 30 kolejce trzeciej ligi piłkarze KGHM ZANAM Polkowice po meczu walki zremisowali ze Skrą Częstochowa 1:1. Bramkę na wagę remisu zdobył dla zielono-czarnych z rzutu karnego Michał Bednarski.

Jak głosi stara piłkarska maksyma „jeżeli nie możesz wygrać meczu to go zremisuj”, tak właśnie było w Polkowicach. Po dłuższej przerwie zawiązał się Fan Klub polkowickiej drużyny, który przez cały mecz wspierał swój zespół.

Wynik spotkania otworzył w 27 minucie Patryk Mularczyk. Po starcie gola zielono-czarni starali się odrobić straty, ale zabrakło dokładności. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Skry 1:0. 

Po zmianie stron polkowiczanie ruszyli do ataku, starając się szybko doprowadzić do remisy. Zespół z Częstochowy postawił na obronę wyniku i ciężko było się przedrzeć zielono-czarnym pod bramkę przyjezdnych.

W 73 minucie pod naporem podopiecznych trenera Enkeleida Dobi, ręką w swoim polu karnym zagrał obrońca Skry i arbiter wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się Michał Bednarski. Więcej goli nie padło. Miejscowy KGHM ZANAM Polkowice zremisował ze Skrą Częstochowa 1:1.

 

KGHM ZANAM Polkowice – Skra Częstochowa 1:1 (0:1)

Bramki: Michał Bednarski (73) – Patryk Mularczyk (27)

KGHM ZANAM: Damian Primel - Karol Fryzowicz, Szymon Szymik, Dawid Wacławczyk, Krzysztof Ziemniak, Kamil Zawadzki (66. Mateusz Surożyński), Rafał Karmelita. Wojciech Galas (77. Wojciech Konefał), Maciej Bancewicz (84. Ariel Famulski), Mariusz Szuszkiewicz, Michał Bednarski; trener Enkeleid Dobi 

Skra: Kamil Kosut - Konrad Gereza, Adrian Błaszkiewicz, Mateusz Woldan, Oktawian Obuchowski, Sławomir Ogłaza, Adrian Musiał (82. Łukasz Kowalczyk), Patryk Mularczyk, Dawid Niedbała, Adam Olejnik, Damian Nowak; trener Jakub Dziółka

KS Polkowice Michał Bednarsk Skra Częstochowa trzecia liga runda wiosenna sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.