Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Plan przygotowań Zagłębia Lubin

Plan przygotowań Zagłębia Lubin
Fot. zaglebie.com

Znamy harmonogram przygotowań KGHM Zagłębia Lubin do rozgrywek Lotto Ekstraklasy 2017/2018.

Po dwutygodniowych urlopach Miedziowi wrócą do wspólnych treningów (18 czerwca) i do nowego sezonu przygotowywali się będą głównie na własnych obiektach. W ramach przygotowań Zagłębie rozegra 7 meczów kontrolnych.

18 czerwca – powrót do treningów (Lubin)
Tradycyjnie pierwsze dni trenerzy poświęcą badaniom i testom. Wówczas plan treningowy zostanie uszczegółowiony. Większość jednostek treningowych Zagłębie przepracuje na własnych obiektach, przy okazji sparingów podopieczni Piotra Stokowca wyjadą między innymi do Opalenicy i Olandii. 

Sparingi:
22.06 - AEK Larnaka
26.06 - Hapeol Beer Sheva
27.06 - Pogoń Szczecin
02.07 - Piast Gliwice
05.07 - Cracovia
08.07 - Odra Opole
14.07 lub 15.07 Chrobry Głogów

14 lipca – start Lotto Ekstraklasy

Lotto Ekstraklasa Zagłębie Lubin przygotowania sparing

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.