Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trenerzy po zwycięstwie polkowiczan

Trenerzy po zwycięstwie polkowiczan
W Polkowicach udanie pożegnali się z własną publicznością. Fot. KS Polkowice

Wygraną zielono-czarnych szerzej skomentował jedynie trener gospodarzy, opiekun gości nie był zbyt rozmowny.

Enkeleid Dobi (trener KGHM ZANAM Polkowice)

- Bramkę straciliśmy po naszym błędzie, obrońca po prostu stracił głowę i tak jakbyśmy sami sobie strzelili gola. Trzeba jednak oddać naszym chłopakom, że po przerwie wyszli zdeterminowani i w drugiej połowie już dominowaliśmy. Górnik ma pretensje do sędziów, ale jeśli oni mają pretensje to cała liga może mieć pretensje. Mogę pogratulować naszym zawodnikom, że odpowiedzieli w najlepszy sposób w drugiej połowie. Zawiązywaliśmy akcje, tworzyliśmy sytuacje – widać, że ta drużyna ma pomysł. W sezonie mieliśmy dobrą passe, straciliśmy ją –najlepsze drużyny na świecie mają małe kryzysy -  ale wyszliśmy z dołka. Zostały nam ostatnie dwa mecze i wygramy je.

Józef Dankowski (trener Górnika II Zabrze)

- Nie. Nic nie powiem bo powiedziałbym za dużo. Sami widzieliście jak było.

KS Polkowice Enkeleid Dobi trener KS-u Górnik II Zabrze Józef Dankowski trener Górnika trzecia liga runda wiosenna runda rewanżowa sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.