Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

KGHM ZANAM U-13

KGHM ZANAM U-13
Fot. materiały prasowe

Już po raz piąty w Polkowicach rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej KGHM ZANAM U-13 „Polkowice Football Cup 2017”. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz Polkowic - Wiesław Wabik.

W najbliższą sobotę 24 czerwca KS Polkowice będzie gospodarzem V Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej KGHM ZANAM U-13. Swój udział w rywalizacji zapowiedziało 10 drużyn. Na murawie zaprezentują się m.in. młodzi piłkarze MFK Trutnov, Chrobrego Głogów i AP Reissa. Uroczyste rozpoczęcie turnieju o godz. 9:45.

 

Grupa I

KS Polkowice

MFK Trutnov

Chrobry Głogów

AP Reissa

AMICO Lubin

 

Grupa II

ŁTS Łabędy

ESKADRA Bolesławiec

ELPA Święciechowa

Górnik Wałbrzych

Czarni Żagań

KGHM ZANAM U-13 U-13 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej KGHM ZANAM U-13 Polkowice Football Cup 2017 KS Polkowice

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.