Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ilona Gierak nową Impelką

Ilona Gierak nową Impelką
Fot. OrlenLiga

Impel Wrocław powoli kończy kompletowanie drużyny na najbliższy sezon. Dzisiaj do zespołu dołączyła Ilona Gierak, która ostatnie rozgrywki spędziła w Toruniu.

Ilona Gierak urodziła się 29 października 1988 roku i będzie niewątpliwie jedną z najbardziej doświadczonych zawodniczek w drużynie ze stolicy Dolnego Śląska. Swoją karierę rozwijała m.in. w Muszynie i Toruniu. Na swoim koncie ma także występy w lidze francuskiej – w Saint-Raphaël.

Największymi sukcesami Gierak jest zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski z drużyną Polskiego Cukru Muszynianki oraz Federal Cup podczas swojego pobytu we Francji. Przyjmująca była także powoływana do kadry Polski.

- Wybrałam Impel Wrocław, bo to dobrze zorganizowany klub z ciekawą tradycją. Przekonała mnie osoba trenera Solarewicza, bo wiem, że dzięki niemu będę mogła podnieść swoje umiejętności. Wierzę, że będziemy waleczną, ambitną drużyną i wspólnie osiągniemy dobry rezultat – mówi Ilona Gierak, nowa przyjmująca Impel Wrocław.

- Cieszę się z podpisania kontraktu z Iloną. To solidna zawodniczka - od niej, z pewnością, będą mogły się wiele nauczyć nasze młode siatkarki. W dodatku wraz ze sztabem wierzymy, że uda nam się dobrze wykorzystać czas przed sezonem i także Ilona rozwinie u nas swoje umiejętności – dodaje Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Ilona Gierak to dziesiąta zawodniczka w drużynie z Wrocławia. Wcześniej zespół zasiliły Julia Szczurowska, Magdalena Wawrzyniak, Valerie Nichol, Weronika Wołodko, Aleksandra Trojan, Iga Chojnacka, Natalia Murek oraz Tamara Kaliszuk. Swój kontrakt przedłużyła libero – Maria Stenzel. Kolejne informacje transferowe klub zamierza przekazać w najbliższych dniach.

Impel Wrocław transfery Ilona Gierak sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.