Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dobromierz: Włamał się do zakładu kamieniarskiego

Dobromierz: Włamał się do zakładu kamieniarskiego
Zdj. ilustracyjne

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z zakładów kamieniarskich na terenie Dobromierza (pow. świdnicki).

Łupem sprawcy padł młot kamieniarski wartości 700 złotych, który policjanci odzyskali. Teraz mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci z Komisariatu Policji w Dobromierzu w wyniku podjętych działań operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali 48-letniego mężczyznę w związku z włamaniem i kradzieżą do jednego z zakładów kamieniarskich na terenie miasta.

Do zdarzenia doszło 30 czerwca br. Sprawca po uprzednim wybiciu szyby przez okno dostał się na teren zakładu, a następnie dokonał kradzieży młota kamieniarskiego o wartości 700 złotych.
 
Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz o jego dalszym losem zdecyduje sąd.
 
Przypomnijmy, przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Oficer Prasowy KPP Świdnica
sierż. Magdalena Ząbek

Powiat Świdnicki Gmina Dobromierz Dobromierz KPP Świdnica kradzież

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.