Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

#MisjaMeksyk: Merry i Muri opanowują snapchata!

#MisjaMeksyk: Merry i Muri opanowują snapchata!
Fot. Impel Wrocław

Zawodniczki Impel Wrocław – Maria Stenzel i Natalia Murek wraz z reprezentacją Polski juniorek są na przedostatniej prostej przygotowań do zbliżającego się mundialu.

Impelki postanowiły sprawić radość kibicom i od dzisiaj opanowały snapchata wrocławskiej drużyny!

W ostatnich dniach siatkarska Polska żyła mistrzostwami świata juniorów, z których młodzi kardowicze powrócili w najlepszych humorach. Drużyna Sebastiana Pawlika zdobyła czwarty złoty medal z rzędu, mistrzowsko kończąc czempionaty Europy i świata (kadetów i juniorów).

Teraz pora na zwrócenie uwagi na juniorki, które w Legionowie zdobywają ostatnie szlify przed wylotem do Meksyku – tu właśnie w dniach 14 – 23 lipca odbędą się mistrzostwa świata. By znaleźć się na tej imprezie Polki najpierw zagrały w Portugalii, a następnie wywalczyły awans w turnieju rozgrywanym w maju w Wieliczce.

Mistrzostwa odbędą się w Ameryce Północnej – to spory dystans dla kibiców, dlatego też wrocławskie siatkarki wykorzystają media społecznościowe wrocławskiej drużyny do komunikacji z fanami. Na pierwszy rzut – Marysia i Natalia opanowują snapchata, na którym kibice znajdą kulisy życia sportowca – od przelotów, po treningi i radość z odniesionych sukcesów.

- Mistrzostwa świata to wielka i nasza docelowa impreza. Od maja żyjemy tym, że tam zagramy. Solidnie się przygotowujemy do zmagań z najlepszymi siatkarkami na świecie i mamy nadzieję, że do Polski wrócimy w najlepszych nastrojach – mówi Marysia Stenzel, wrocławska libero.

- Wspólnie z osobami z naszego klubu ustaliliśmy, że zrobimy niespodziankę kibicom. Wiemy, jak bardzo są za nami i jeśli by mogli, byliby z nami tam w Meksyku. Dystans jest jednak spory – dlatego postaramy się na bieżąco relacjonować naszą obecność na mistrzostwach. Już teraz zapraszamy na snapchata – dodaje Natalia Murek, przyjmująca Impel Wrocław.

Relacja z przygotowań i samych mistrzostw wystartowała dzisiaj. Dostępna jest za pomocą snapchata wrocławskiego klubu – nick: impelwroclaw. Dodatkowe materiały, na pozostałych platformach społecznościowych, będą dostępne pod hasztagiem #MisjaMeksyk.

Impel Wrocław Natalia Murek Maria Stenzel mistrzostwa świata Meksyk Misja Meksyk

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.