Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miedź zacznie sezon w Rzeszowie

Miedź zacznie sezon w Rzeszowie
Fot. Paweł Sasiela

Pierwsze oficjalne spotkanie pod wodzą trenera Dominika Nowaka zielono-niebiesko-czerwoni rozegrają w Rzeszowie, w ramach rozgrywek o Puchar Polski.

Tydzień przed startem Nice 1 Ligi Miedź zmierzy się w 1/32 na wyjeździe z trzecioligową Stalą, która dzisiaj po niezwykle emocjonującym spotkaniu zakończonym remisem 3:3, dopiero w rzutach karnych ograła u siebie 7:6 Olimpię Zambrów.

Puchar Polski Stal Rzeszów 1/32 finału debiut Dominika Nowaka sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.