Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Marcin Folc poprowadzi trampkarzy Kuźni

Marcin Folc poprowadzi trampkarzy Kuźni
Marcin Folc zastąpi Marcina Dudka, który opiekuje się również seniorami Kuźni, na stanowisku trenera trampkarzy. Fot. Paweł Sasiela

Marcin Folc został trenerem trampkarzy Kuźni Jawor, zastępując Marcina Dudka, który prowadził tę kategorię wiekową w jaworskim klubie od 2013 roku.

Wychowanek MRKS-u, mający za sobą występy w ekstraklasie, jako szkoleniowiec w przeszłości pracował z młodzieżowymi drużynami Górnika Wałbrzych. Ostatnio prowadził natomiast zespół rezerw AZS-u PWSZ Wałbrzych, występujący w kobiecej drugiej lidze.

Pierwszy trening występujących w II lidze wojewódzkiej trampkarzy Kuźni w okresie przygotowawczym do nowego sezonu odbędzie się w najbliższy poniedziałek (17 lipca) o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Jaworze przy ul. Parkowej 8. 

Ważna zmiana nastąpiła również w przypadku jaworskiej drużyny młodzików, występującej w II lidze wojewódzkiej. Drużyna występująca dotychczas pod szyldem Javorii, od nowego sezonu rywalizować będzie w rozgrywkach jako Kuźnia.

Marcin Folc Kuźnia Jawor trampkarze trener Kuźni sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.