Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

W Jaworze doszło do rozszczelnienia rury z gazem

W Jaworze doszło do rozszczelnienia rury z gazem
Fot. jawor24h.pl

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś przy ul. Barbary w Jaworze. Podczas prac ziemnych doszło do rozszczelnienia linii gazowej. Dzięki współpracy straży pożarnej i pogotowia gazowego udało się opanować zagrożenie.

- Najprawdopodobniej w wyniku prac remontowych nawierzchni chodnika doszło do uszkodzenia przyłącza gazowego niskiego napięcia. Zostało to zasypane. Podjęliśmy interwencję, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i zdecydowaliśmy o ewakuacji mieszkańców. W sumie ewakuowano 14 osób z 4 pobliskich budynków – informuje st. kpt. Tomasz Kita.

- Pogotowie gazowe, które przybyło na miejsce zdarzenia zlokalizowało uszkodzenie. Zostało one zabezpieczone w odpowiedni sposób. Zagrożenie zostało usunięte. Mieszkańcy jeszcze dziś wrócą do swoich mieszkań – dodaje T. Kita.

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.