Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Pierwsze urodziny DoubleTree by Hilton Wroclaw

Pierwsze urodziny DoubleTree by Hilton Wroclaw
DoubleTree by Hilton Wroclaw Fot. materiał prasowy

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw obchodzi właśnie swoje pierwsze urodziny. 11 sierpnia zaprasza wrocławian do wspólnego świętowania - w programie plenerowy koncert, słodkie upominki i konkursy. Wstęp wolny.

DoubleTree by Hilton Wroclaw, zlokalizowany w designerskim kompleksie OVO Wrocław świętuje rok działalności. 

- W ciągu minionego roku odwiedziło nas ponad 65 tysięcy gości – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw.

- Były to zarówno osoby przyjeżdżające do Wrocławia w celach biznesowych, jak i turyści, doceniający doskonałą lokalizację naszego hotelu, w ścisłym centrum miasta. Dzięki temu bardzo szybko staliśmy się  miejscem numer jeden na hotelowej mapie stolicy Dolnego Śląska. 

DoubleTree by Hilton Wroclaw w rankingu serwisu TripAdvisor zajmuje pierwszą pozycję wśród 74 hoteli z Wrocławia. 

OVO Patio Chillout – Birthday Party

Z okazji pierwszych urodzin hotel przygotował program pełen atrakcji, w tym specjalną niespodziankę. W piątek, 11 sierpnia, pierwsza trójka dzieci urodzonych 10 sierpnia 2016r. (czyli w dniu otwarcia hotelu), które po godz. 15:00 odwiedzą Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, otrzyma w prezencie 1-dniowy pobyt dla rodziny ze śniadaniem. Pozostałe roczne maluchy, które przyjdą tu tego dnia z rodzicami, mogą liczyć na mały prezent, a ich opiekunowie na babeczkę i kawę. 

Z kolei od godz. 17:00 zaplanowano urodzinową odsłonę OVO Patio Chillout, a o 19:00 na żywo zagra zespół More Wine Please. Będzie można też poczęstować się lampką prosecco w specjalnej urodzinowej cenie oraz wygrać nocleg w hotelu. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie podczas hotelowego birthday party i opublikować je w mediach społecznościowych. 

- Chcemy podziękować mieszkańcom miasta zarówno za ciepłe przyjęcie, jak i za to, że tak chętnie spędzają czas w OVO Bar & Restaurant. Zapraszamy też w najbliższy piątek – mówi Matthias Herd. – To dla nas prawdziwy zaszczyt gościć ich w naszym hotelu.

Hotel w liczbach

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw zajmuje łącznie pięć kondygnacji OVO Wrocław. Znajduje się tu 189 wysokiej klasy pokojów i apartamentów, w tym apartament prezydencki z atrakcyjnym widokiem na park Słowackiego. Obiekt dysponuje także 10 wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, w tym salą balową o powierzchni 317 mkw., która może przyjąć nawet 350 gości, a także zostać podzielona na mniejsze kameralne sale. W DoubleTree by Hilton Wroclaw znajduje się także Executive Lounge – jedyny wśród wrocławskich hoteli.  Do dyspozycji gości jest OVO Bar and Restaurant, które wyróżnia się autorskim menu restauracyjnym, a także klub fitness ultra-premium ekskluzywnej sieci Holmes Place, gdzie znajduje się basen, siłownia oraz strefa relaksu.

- We Wrocławiu potrzebny był reprezentacyjny hotel łączący kompleksowość usług z potężnym zapleczem konferencyjnym - mówi Matthias Herd. – Miasto dynamicznie się rozwija, jest więc atrakcyjnym celem podróży. Stąd też zapotrzebowanie na doskonałe usługi hotelarskie staje się coraz większe. Życzymy sobie, aby nasz rozwój dalej przebiegał tak dynamicznie. 

DoubleTree by Hilton Wroclaw jest laureatem prestiżowej nagrody siódmej edycji Eurobuild Awards. Zwyciężył w kategorii New Hotel of the Year 2016. Obecnie reprezentuje Polskę na europejskim szczeblu konkursu World Travel Awards 2017. Jako jedyny hotel z Polski ubiega się o nagrodę w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie. 

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw znajduje się przy ulicy Podwale 84 we Wrocławiu.

DoubleTree by Hilton Wroclaw pierwsze urodziny Wrocław

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.