Zakończenie Mistrzostw Świata Modeli Pływających w Jaworze

Zakończenie Mistrzostw Świata Modeli Pływających w Jaworze
Fot. jawor24h.pl

W niedzielę, 13 sierpnia na jaworskim rynku podsumowano Mistrzostwa Świata Modeli Pływających NAVIGA, które odbywały się na terenie OW Jawornik.

Podczas finałowej ceremonii, zebranych przywitał prezydent Naviga Dieter Matysik oraz burmistrz Jawora Emilian Bera.

- To był dobry czas dla ekip sportowych, ale także dla wszystkich kibiców oraz dla nas - organizatorów. Gratuluję wspaniałych wyników. Dzisiaj będziemy mogli nagrodzić sportowy trud, rywalizację i piękne widowisko, które towarzyszyło nam przez te dwa tygodnie - mówił burmistrz Emilian Bera, podczas uroczystej ceremonii. 

- Gratuluję wszystkim zawodnikom. Dziękuję bardzo tym, którzy umożliwili nam odbycie tych mistrzostw oraz wspierali nas w organizacji - podkreślił prezydent Naviga Dieter Matysik. 

Wyniki dostępne na stronie www.wch2017.jawor.pl

Zdjęcia z uroczystości dostępne na stronie jawor24h.pl

Mistrzostwa Świata Modeli Pływających NAVIG Jawor

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.