Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dożynki Wojewódzkie w Urazie

Dożynki Wojewódzkie w Urazie
Plakat Fot. umwd.dolnyslask.pl

Już 3 września w Urazie odbędą się kolejne Dożynki Wojewódzkie. Zapowiada się dzień pełen atrakcji.

Organizatorem Dożynek jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego wraz z gminą Oborniki Śląskie. Święto Plonów to jedna z najpiękniejszych tradycji polskiej historii, staropolski obyczaj związany z wyrażeniem podziękowania za plony i zbiory. Szczegółowy program imprezy dostępny na plakacie.

Dożynki Wojewódzkie Uraz

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.