Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dominik Nowak: Więcej od siebie oczekujemy

Dominik Nowak: Więcej od siebie oczekujemy
Fot. dolny-slask24h.pl

Opiekun legniczan po remisie ze Stalą Mielec mówił o pewnym niedosycie, bowiem jego zespół chciał zwyciężyć. Wygrana dałaby Miedzi fotel lidera, o który za tydzień zielono-niebiesko-czerwoni powalczą w Głogowie.

Chcieliśmy wygrać i zainkasować kolejne trzy punkty. Taki był cel. Ten wynik na pewno nas nie satysfakcjonuje. Jest remis, natomiast zawsze punkt trzeba szanować. Rywal od początku postawił bardzo mocne zasieki, jeżeli chodzi o grę defensywną. Uważam, że w pierwszej połowie mieliśmy problemy, żeby sobie z tym poradzić. W drugiej troszkę zmieniliśmy ustawienie, zadania dla zawodników i mieliśmy swoje okazje. Gdybać można, ale mieliśmy dobre sytuacje i powinniśmy otworzyć wynik, myślę że wtedy schodzilibyśmy z trzema punktami. Rywal, grający bardzo twardo defensywnie, przyjechał tutaj zrealizować swój cel, czyli wywieźć punkt i to mu się udało. Od jutra musimy się mocniej zregenerować. Najważniejsze, żeby kontuzjowani zawodnicy dochodzili do siebie. Mamy tydzień spokojnej pracy, bo graliśmy co trzy dni. Budujące jest to, że pod względem wolicjonalnym, wytrzymałości zespół w stu procentach wytrzymał. Powinno być tylko lepiej jeżeli chodzi o sferę fizyczną, a na pewno musimy do tego dodać jakości piłkarskiej. Niewątpliwie więcej od siebie oczekujemy, ale dziękuję zespołowi za heroiczną walkę do końca, żeby wygrać to spotkanie - podsumowywał Dominik Nowak.

Nice 1 Liga Stal Mielec trener Miedzi Dominik Nowak remis bezbramkowo runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.