Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rozpoznane - wystawa w galerii Studio BWA Wrocław

Rozpoznane - wystawa w galerii Studio BWA Wrocław
Fot. materiały prasowe

Od 7 do 30 września w Galerii Studio BWA Wrocław, przy ul. Ruskiej 46 a /303 (II piętro) prezentowana będzie wystawa "Rozpoznane".

Wystawa jest efektem TIFF Residency, który zrealizowany został we współpracy z Biurem Wroclaw 2016 w ramach Programu Rezydencji Artystycznych AIR Wro. 

Podczas trzytygodniowego pobytu we Wrocławiu artyści: Diana Lelonek (PL), Harmen de Hoop (NL) oraz Salvi Danés (ES) eksplorowali miasto, skupiając się na jego zasobach rozumianych jako: architektura, miejsca, przedmioty oraz ludzie – czyli na elementach składających się na jego tożsamość. 

Szczególną uwagę poświęcili tym, które w wyniku zmian modernizacyjnych uznawane są za nieistotne, uległy zapomnieniu lub zostały odrzucone. Zastanawiając się nad ponownym włączeniem tych zasobów w obieg współczesnego miasta i ich znaczeniem, artyści przyjrzeli się obszarom, na których dokonały się największe zmiany urbanizacyjne, poświęcając uwagę rewitalizacji miasta oraz jej skutkom. W polu ich zainteresowania znalazły się miejsca generujące drugie życie przedmiotów: pchle targi, uliczne stragany, a także mieszkańcy i ich historie.

Wrocław Rozpoznane Studio BWA Wrocław Diana Lelonek Harmen de Hoop Salvi Danés

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.