Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

140 słonecznych dni / Mateusz Jaźwiecki w galerii SiC! BWA Wrocław

140 słonecznych dni / Mateusz Jaźwiecki w galerii SiC! BWA Wrocław
Fot. materiały prasowe

Od 7 do 17 września w Galerii SiC! BWA Wrocław, przy ul. Kościuszki 9/10 prezentowana będzie wystawa "140 słonecznych dni".

- Jesteśmy całkiem interesującym krajem, jesteśmy ciekawymi ludźmi - mówi Mateusz Jaźwiecki. Od kilku lat podróżuje po Polsce i  fotografuje. - Lubię patrzeć na fasady, na powierzchnię i dostrzegać to, co z początku wydaje się przezroczyste. Wakacje nad polskim morzem, demonstracje w Warszawie, krajobraz powiatowego miasta gdzieś na południu Polski, napotkanych ludzi, naszą przestrzeń wspólną – to zobaczymy na zdjęciach Jaźwieckiego. Tytułowe sto czterdzieści słonecznych dni w roku to stosunkowo niedużo. Dla mnie wystarczy - przyznaje autor.

opieka artystyczna: Krzysztof Pacholak, Agnieszka Pajączkowska

Mateusz Jaźwiecki – fotograf dokumentalny. Mieszka i pracuje w Warszawie. Lubi podróżować, poznawać nowych ludzi, uczyć się od nich i przy okazji ich fotografować. www.mateuszjazwiecki.com

Wrocław SiC! BWA Wrocław 140 słonecznych dni Mateusz Jaźwiecki

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.