Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Piłka na Orbicie – Futsal Masters 2017

Piłka na Orbicie – Futsal Masters 2017
Fot. materiały prasowe

Zacięta walka, dynamiczna gra i drużyny ze światowego topu – to czeka na miłośników futsalu, i wszystkich chcących zaznać sporej dawki sportowych emocji, podczas turnieju Futsal Masters.

Od 31 sierpnia do 3 września we wrocławskiej Hali Orbita będzie się grało! To już trzecia edycja Futsal Masters – największego futsalowego turnieju w Polsce, którego organizatorem jest KS Orzeł Futsal. Sukcesy poprzednich motywują do zrealizowania w naszym kraju najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie poza sezonem.

Ogromne sportowe emocje, wśród nawet blisko trzech tysięcy kibiców, będzie można przeżyć od 31 sierpnia do 3 września (czwartek-niedziela) w Hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 34. Pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzinie 14:00, a uroczyste otwarcie turnieju nastąpi o 20:00.

 

Grę na najwyższym poziomie zapewnią drużyny z polskiej i europejskiej czołówki:

1. FC Barcelona Lassa – hiszpańska marka sportowa, o której trudno w świecie piłki nie słyszeć, jeden z najlepszych klubów futsalowych na świecie.

2. Napoli Calcio a 5 – jedna z najlepszych włoskich drużyn futsalowych, w składzie której aż roi się od reprezentantów Włoch, Brazylii, czy Argentyny.

3. FK Era-Pack Chrudim – mistrz Czech 2016-17 , jedna z najlepszych drużyn futsalowych w europie, uczestnik Futsal CUP – futsalowej Ligi Mistrzów.

4. Ilves FS Tampere – najbardziej utytułowana drużyna futsalowa Finlandii, której kapitanem jest Juha-Pekka Torvinen – zawodnik z największą liczbą spotkań w reprezentacji Finlandii.

5. Rekord Bielsko-Biała – aktualny Mistrz Polski, jedna z najlepszych polskich drużyn futsalowych, dominują w niej zdolni wychowankowie, wspierani przez czołowych zawodników z Czech i Ukrainy.

6. Lex Kancelaria Słomniki – beniaminek Futsal Ekstraklasy, może okazać się czarnym koniem przyszłego sezonu i turnieju.

7. S.C. Sokol Khmelnitsky – drużyna ukraińskiej Ekstraklasy Futsalu.

8. KS Orzeł Futsal - gospodarz, drużyna występująca w 1 Polskiej Lidze Futsalu, której trenerem jest Hiszpan Jesus Lopez Garcia, były zawodnik Hiszpańskiej Ligi Futsalu.
W składzie Orła występuje również najlepszy polski bramkarz, reprezentant kraju – Maciej Foltyn – oraz kilku młodych, zdolnych zawodników.

Andrzej Szłapa, trener Rekordu Bielsko-Biała: – To dla nas wyróżnienie, że zostaliśmy zaproszeni drugi rok z rzędu. Chcemy udowodnić, że jesteśmy mocni, i tym razem powalczyć
o wygraną.

Antti Teittinen, trener Ilves FS Tampere: – Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w turnieju
i czekamy na niego ze zniecierpliwieniem. Odkąd zobaczyliśmy listę drużyn, wiemy, że rozgrywki będą na światowym poziomie.

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. W ciągu trzech dni będą w nich rywalizowały między sobą, by w niedzielę walczyć o siódme, piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

Bilety są już dostępne na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/futsal/. Karnety jednodniowe są dostępne już od 5 zł, a turniejowe od 20 zł.

Futsal Masters 2017 Wrocław Hala Orbita KS Orzeł Futsal

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.