Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kamil Vacek wzmacnia Śląsk!

Kamil Vacek wzmacnia Śląsk!
Fot. dolny-slask24h.pl

Ofensywny pomocnik Kamil Vacek został nowym piłkarzem Śląska Wrocław! Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z wrocławskim klubem.

Vacek to 30-letni środkowy pomocnik. W Polsce znany jest z występów w Piaście Gliwice, z którym w sezonie 2015/16 został wicemistrzem kraju i należał do grona najlepszych piłkarzy ligi. Jego świetna gra została zauważona i zawodnik przeniósł się do Maccabi Hajfa. Po jednym sezonie w Izraelu Vacek zdecydował się rozwiązać kontrakt i wrócić do LOTTO Ekstraklasy.

W swojej karierze Kamil występował m.in. w czołowych klubach Czech - Sigmie Ołomuniec i Sparcie Praga - oraz w Niemczech (Arminia Bielefeld) i we Włoszech (Chievo Verona). Dwukrotnie zostałem mistrzem swojego kraju, dwukrotnie zdobywał Puchar Czech, a raz Superpuchar. W Polsce miał bezsprzecznie decydujący udział w zdobyciu przez gliwiczan wicemistrzostwa. Na swoim koncie ma także 9 spotkań w reprezentacji Czech. 

Kontrakt Vacka ze Śląskiem obowiązywać będzie do końca czerwca 2020 roku. Piłkarz zagra z numerem "10" na koszulce.

Śląsk Wrocław transfery wzmocnienia Kamil Vacek sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.