Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Skarb Lasu Mnichów 2017

Skarb Lasu Mnichów 2017
Fot. materiały prasowe

Pielgrzymka na Kalwarię w Męcince odbędzie się 10 września. Rozpoczęcie o godz. 13.00 w kościele pw. św. Andrzeja Ap.

W pielgrzymowaniu towarzyszyć nam będzie obraz Matki Bożej Łaskawej z Krzeszowa w XX rocznicę koronacji przez św. Jana Pawła II, a podczas Mszy św. nastąpi akt ofiarowania pielgrzymów Niepokalanemu Sercu Maryi z racji 100- lecia objawień fatimskich.

Pielgrzymka przypomina o wartościach związanych ze szlakiem cysterskim, ale także jest dziełem, które wspomaga fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" opiekującą się małymi pacjentami Dziecięcej Kliniki Onkologicznej we Wrocławiu. 

Na zakończenie, około godz. 16 rozpocznie się piknik rodzinny.

 

Tak było w zeszłym roku:

Skarb Lasu Mnichów Męcinka Kalwaria parafia pw. św. Andrzeja Ap. obraz Matki Bożej Łaskawej

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.