Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wrocław: Linowy piknik sąsiedzki - Studnia Smoluchowskiego

Wrocław: Linowy piknik sąsiedzki - Studnia Smoluchowskiego
Fot. materiał prasowy

W sobotę (9.09) zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności rodziny z dziećmi na "Linowy piknik sąsiedzki - Studnia Smoluchowskiego". Wstęp wolny.

Grupa nieformalna Nietoperki przy współpracy z grotołazami ze
Speleoclubu Wrocław serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na "Linowy piknik sąsiedzki - Studnia Smoluchowskiego" organizowanym w ramach Wrocławskiego Funduszu
Małych Inicjatyw. Wydarzenie odbędzie się 09.09.2017 w godzinach 12-17 na podwórku ulic
Smoluchowskiego, Skłodowskiej, Łukasiewicza i Wyspiańskiego.

W planie między innymi:
- atrakcje linowe dla dzieci i nie tylko - tyrolka, most linowy, wspinaczka po skrzynkach, pajęczyna, huśtawki linowe i inne
- pokaz filmów jaskiniowych
- sąsiedzkie pogaduchy przy kawie i ciachu
- warsztaty plastyczne dla dzieci

Linowy piknik sąsiedzki Wrocław

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.