Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Wrocław: Quo vadis edukacjo? - spotkanie z Romanem Kowalczykiem

Wrocław: Quo vadis edukacjo? - spotkanie z Romanem Kowalczykiem
Fot. materiał prasowy

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zaprasza na spotkanie z Romanem Kowalczykiem - Dolnośląskim Kuratorem Oświaty, nt. „Quo vadis edukacjo?”. Spotkanie odbędzie się 11 września 2017 r. (poniedziałek) we Wrocławiu.

Przed nami nowy rok szkolny i zmiany związane z wprowadzeniem reformy edukacji. Od 1 września realizowana jest podstawa programowa w szkole podstawowej w klasie I, IV oraz VII.
W jakim kierunku zmierzają reformy i co ma być ich rezultatem opowie Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk na spotkaniu „Quo vadis edukacjo?”, na które serdecznie zapraszamy
11 września 2017 r. (poniedziałek)
godz. 17:00
Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”
Wrocław, ul. Kuźnicza 11-13
sala klubowa, I p.

Civitas Christiana Roman Kowalczyk Dolnośląski Kurator Oświaty Quo vadis edukacjo Wrocław

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.