Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Adrian Stawski: Zagraliśmy z bardzo dobrym zespołem

Adrian Stawski: Zagraliśmy z bardzo dobrym zespołem
Fot. dolny-slask24h.pl

Szkoleniowiec Drutex-Bytovii po porażce w Legnicy podkreślał, że jego piłkarze zmierzyli się bardzo dobrym rywalem. Opiekun gości chwalił też boiskową postawę swoich zawodników.

Na początku chciałbym pogratulować zespołowi Miedzi Legnica zwycięstwa. Myślę, że do samego końca też walczyliśmy o to, żeby zwyciężyć. Na pewno nie przyjechaliśmy się tutaj murować. Myślę, że pokazaliśmy ofensywny futbol. Zagraliśmy z bardzo dobrym zespołem. Nie było na pewno łatwo stąd wywieźć punktów i na pewno wiele zespołów stąd punktów nie wywiezie, przy takiej grze gospodarzy. Ale chciałbym też pogratulować swoim chłopakom za walkę, za zaangażowanie. Strzeliliśmy pierwsi bramkę. Oczywiście nie będziemy chwalić za to jak straciliśmy bramki. Zbyt szybko. Zawsze mówią, że pięć minut po strzeleniu bramki jest najważniejsze, a myśmy tego nie dopilnowali i w te pięć minut straciliśmy aż dwie bramki. Myślę, że mecz mógł się podobać i brawa dla moich chłopaków, że do samego końca próbowali ten mecz przynajmniej zremisować. Do samego końca walczyli. Nie położyli się po tych dwóch bramkach, tylko chcieli dalej atakować i dalej stwarzać sobie sytuacje - podsumowywał Adrian Stawski, trener Bytovii.

Nice 1 Liga Bytovia Bytów trener Bytovii Adrian Stawski lider runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.