Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trenerzy po zwycięstwie Śląska

Trenerzy po zwycięstwie Śląska
Fot. dolny-slask24h.pl

Po zwycięstwie Śląska nad Legią szkoleniowiec gości wyrażał pretensje za podyktowany dla wrocławian rzut karny. Z kolei Jan Urban podkreślał, że kibice oglądali interesujący mecz.

Śląsk w ciągu całego spotkania nie pozwolił przyjezdnym na zbyt wiele, tracąc bramkę po stałym fragmencie. Z pewnością taki mecz wlał wiele optymizmu w serca kibiców wrocławskiej jedenastki.

 

Jacek Magiera:

- Prowadziliśmy do przerwy 1:0 po stałym fragmencie gry. Śląsk miał optyczną przewagę w pierwszej części meczu, my kilka razy groźnie kontratakowaliśmy. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Sześć minut zadecydowało o tym, że Śląsk ten mecz wygrał. Pierwszy gol padł po rzucie karnym, po ręce Adama Hlouska, której sędzia boczny na pewno nie widział, tylko zgadywał. Jestem o tym przekonany. Czy była w ogóle ręka i czy była w polu karnym? Podyktowany karny wykorzystany. Drugi gol po bardzo ładnej akcji Śląska i strzale Marcina Robaka. Przegraliśmy mecz, gratuluję Śląskowi zwycięstwa i zdobycia trzech punktów.

 

Jan Urban:

- W pierwszej połowie graliśmy dobrze w piłkę. Wydaje mi się, że zagraliśmy kompletny mecz, dojrzałą piłkę. Nie chcieliśmy dopuścić do tego, żeby Legia spokojnie weszła w spotkanie. Stąd staraliśmy się, żeby Malarz wykopywał długie piłki, żeby nie grali, a musieli o piłkę walczyć. Dobrze to wyglądało w pierwszej połowie. Tych sytuacji nie było za dużo, bo nie jest łatwo z Legią stworzyć sobie wiele sytuacji. Stały fragment gry, stracona bramka, podobno ze spalonego, ale trudno. Trzeba było tę sytuację odwrócić. W szatni praktycznie nie trzeba było nic mówić, bo należało grać konsekwentnie tak jak w pierwszej połowie i liczyć na to, że te sytuacje będziemy mieli. Tak się też stało. Cieszę się niezmiernie ze zwycięstwa. Nie z tego powodu, że jest to Legia Warszawa, chociaż wiadomo, że to większy prestiż, bo wygrać z mistrzem Polski to nigdy nie jest łatwa sprawa. Ale cieszę się z tego, że kibice zobaczyli fajny, ciekawy, interesujący mecz.

Śląsk Wrocław Jan Urban trener Śląska Legia Warszawa Jacek Magiera trener Legii sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.