Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Impelki wybrały swoje numery

Impelki wybrały swoje numery
Fot. Impel Wrocław

Sezon przygotowawczy trwa w najlepsze. Dopinana jest także większość spraw organizacyjnych związanych ze startem rozgrywek. Impelki zadecydowały już z jakimi numerami zagrają w nadchodzącym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

We Wrocławiu trwają przygotowania do zbliżającego się sezonu. Za Impelkami trzy trudne tygodnie, w których łączyły pracę na siłowni z kolejnymi ćwiczeniami w hali. Nie inaczej będzie w zbliżającym się czasie. Choć pewnym urozmaiceniem będą z pewnością przedsezonowe sparingi.

W międzyczasie wrocławianki wybrały numery, z którymi będą występować w najbliższym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jedynka będzie należeć do rozgrywającej – Valerie Nichol. Amerykanka jest jedyną zagraniczną siatkarką w składzie Impela Wrocław. Z czwórką zagra Julia Szczurowska, która postara się kontynuować swoją dobrą grę ze zgrupowania reprezentacji Polski.

Kolejna atakująca – Magdalena Wawrzyniak – zdecydowała się na szóstkę. Szczęśliwa siódemka należeć będzie w tym sezonie do Weroniki Wołodko. Podobnie jak Julka Szczurowska – taki i Natalia Murek postanowiła, że w klubie zagra z reprezentacyjnym numerem – jest to dziewiątka.

Pulę z dwucyfrowymi liczbami na trykotach otwiera Aleksandra Trojan, która wybrała dwunastkę. Tamara Gałucha zagra z czternastką. Niezmiennie z szesnastką kibice Impela zobaczą Marię Stenzel. Kolejno – numer siedemnaście należeć będzie do Anny Łozowskiej, osiemnaście do kapitan zespołu – Ilony Gierak, a dziewiętnaście do środkowej – Igi Chojnackiej.

Impel Wrocław Impelki Liga Siatkówki Kobiet numery sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.