Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ligę Siatkówki Kobiet zaczną 16 października

Ligę Siatkówki Kobiet zaczną 16 października
Fot. Impel Wrocław

Do startu nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pozostał nieco ponad miesiąc. Impel Wrocław zainauguruje rozgrywki w poniedziałek, 16 października, meczem z Enea PTPS Piła.

Impel Wrocław intensywnie przygotowuje się do sezonu Ligi Siatkówki Kobiet, bo taką nazwę będzie nosiła w nadchodzącym czasie ekstraklasa siatkarek. Wszystko za sprawą odejścia tytularnego sponsora – PKN Orlen. Ostatni miesiąc wrocławianki wykorzystają na sprawdzenie swoich umiejętności – oprócz treningów czeka je także seria meczów kontrolnych.

Wszystko po to, by udanie rozpocząć LSK. Inauguracyjne spotkanie Impelek odbędzie się w poniedziałek 16 października w Hali Orbita. Początek o godzinie 18:00. Do Wrocławia przyjedzie wtedy zespół Enea PTPS Piła.

Sprzedaż biletów na to spotkanie wystartuje w najbliższym czasie. Obecnie można zakupić całosezonowe karnety, na które trwa promocja. Ceny poszczególnych wejściówek zostały obniżone o 20%. Promocja trwa jeszcze dwa dni – kończy się 15 września.

Impel Wrocław Impelki Liga Siatkówki Kobiet inauguracja ligi sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.