Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

„PatiKa”- nowe, rockowe wcielenie Patrycji Kamola wystąpi w Sky Pub Legnica

„PatiKa”- nowe, rockowe wcielenie Patrycji Kamola wystąpi w Sky Pub Legnica
Fot. materiały prasowe

Występowała z Jennifer Batten - gitarzystką Michaela Jacksona i z Mike Russelem - zdobywcą Grammy. Do współpracy zaprosiła Jacka J.J Jagusia – jednego z najlepszych gitarzystów bluesowych w Polsce, teraz wystąpi w Sky Pub Hotelu Gwarna.

Mój najnowszy singiel „Nadejdzie lepszy czas”, zapowiadający moją drugą solową płytę, łączy muzykę popową, bluesową i funky mówi Patrycja Kamola, wokalistka, kompozytorka i liderka nowego projektu muzycznego PatiKa. - Po dużym sukcesie mojej pierwszej, jazzowej płyty „Czekając na miłość”, za którą otrzymałam w marcu Złotą Płytę, chcę teraz pokazać się z nowej, całkiem odmiennej strony. Moim zamierzeniem było zmienić stylistykę muzyczną w której do tej pory się poruszałam, czyli mój ukochany jazz i zbudować nowy rodzaj muzycznej relacji z publicznością. Doskonałą ilustracją tych słów są moi muzycy zaproszeni przeze mnie do tego projektu, reprezentujący całkiem odmienne style muzyczne. Obok mnie występują: jazzowy perkusista - Jarosław Marszałek, rockowy gitarzysta - Łukasz Parlicki, pianista gospel – Jakub Gościniak i basista - Michał Kuźmicki, który ma świetne wyczucie stylu funky. Projekt PatiKa to podróż po wielu gatunkach muzycznych i mój eksperyment z nowymi, muzycznymi pejzażami, niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi. Myślę, że każdy kto przyjdzie na nasz koncert, z pewnością w naszej muzyce, znajdzie coś dla siebie - dodaje Patrycja Kamola.

Koncert odbędzie się 15 września o godzinie 20:00, w Sky Pub Legnica Hotelu Gwarna. Wstęp wolny!

PatiKa Patrycja Kamola Sky Pub Legnica koncert

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.