Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zdobyć Olsztyn

Zdobyć Olsztyn
Fot. dolny-slask24h.pl

Prowadzona przez Dominika Nowaka drużyna specjalizuje się w tym sezonie w przełamywaniu niekorzystnych dla klubu serii.

Przede wszystkim Miedź ograła w derbowym starciu Chrobrego, co nie udawało się od kilku lat. Wcześniej legniczanie zremisowali ze Stalą Mielec, z którą w ubiegłym sezonie dwukrotnie przegrali. Teraz pora na kolejne wyzwania. 

Choć w ubiegłych rozgrywkach zielono-niebiesko-czerwoni zdobyli w starciach ze Stomilem cztery punkty, wygrywając na wyjeździe, to mają olsztynianom coś do udowodnienia. Wiosną Miedź prowadząc do przerwy 2:0, tylko zremisowała, tracąc bramki tuż po przerwie. Punktów straconych w głupi sposób zabrakło później do awansu.

Pojedynek ze Stomilem będzie jednak okazją do przerwania pewnej passy. Olsztynianie wygrali wszystkie trzy domowe starcia w tym sezonie, 3:1 z Podbeskidziem, 2:0 GKS-em Tychy oraz 2:1 z Górnikiem Łęczna.

To będzie bardzo trudny wyjazd. Liga pokazuje, patrząc na wyniki, że jeżeli ktoś się samozadowala to kończy źle. My nie jesteśmy zadowoleni, nie możemy być zadowoleni. Musimy być bardzo zmobilizowani i zdeterminowani. To, plus jakość piłkarska, powinno przeważyć, by wywieźć z Olsztyna punkty - zapowiada trener Dominik Nowak.

W sobotnim meczu znów musimy spodziewać się roszad w legnickiej obronie. Kontuzjowany pozostaje Jonathan de Amo Perez, a za kartki pauzować będzie inny z filarów defensywy Grzegorz Bartczak. Jego najprawdopodobniej zastąpi Paweł Zieliński. Do dyspozycji mają już być natomiast Omar Santana i kapitan Wojciech Łobodziński. Początek meczu w sobotę o 19.

Nice 1 Liga Dominik Nowak Stomil Olsztyn sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.